ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на вівторок, 3 липня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на вівторок, 3 липня

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. Місцями у західних областях можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +6...+20 градусів, удень +15...+30. Вітер змінних, переважно північний, західний, південно-східний, південно-західний, південний і північно-західний, 1-5 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі градусники покажуть до +10...+15, удень температура – від +17 до +22 градусів. Вітер західний, північно-західний, південно-західний і південний, 1-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+20 градусів, удень повітря прогріється до +22...+27. Вітер західний, південно-західний, південний і північно-західний, 1-5 м/с.

У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові буде суха погода. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +16...+19 градусів. Денна температура повітря складе від +24 до +29. Вітер західних, північних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +14...+18 градусів, денна становитиме +25...+30. Вітер західний, південно-західний, північно-західний і південний, 1-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до +6...+12 градусів, вдень стовпчики покажуть +15...+23. Вітер східний, південно-східний, південно-західний і західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – сонячна погода, в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +10...+12, удень – до +19...+21 градуса. Вітер переважно північно-західний, західний, південно-західний і північний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +10...+14 градусів, удень – до +18...+23. Вітер західний, північно-західний, південно-західний і північний, 1-4 м/с.

Другие новости