ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на вівторок, 5 червня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на вівторок, 5 червня

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. Місцями у західних областях можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +8...+18 градусів, удень +20...+30. Вітер змінних, переважно північний, західний, південно-західний, північно-східний і північно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до +14…+18, удень температура – від +22 до +27 градусів. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +14...+18 градусів, удень повітря прогріється до +21...+30. Вітер південно-західний, західний і південний, 1-7 м/с.

У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +12...+18 градусів. Денна температура повітря складе від +22 до +27. Вітер західних, південних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-6 м с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +13...+16 градусів, денна становитиме +25...+30. Вітер західний, південно-західний і південний, 1-7 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде переважно суха погода. Місцями можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі опуститися до +8...+15 градусів, удень стовпчики покажуть +20...+28. Вітер західний, південно-західний, північно-західний, північно-східний і північний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +13...+15, удень – до +23...+25 градусів. Вітер переважно північно-східний, східний, південно-східний та північний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15...+17 градусів, удень – до +26...+29. Вітер північно-західний, західний і північний, 1-5 м/с.

Другие новости