ПоддержатьУкраїнська

Суд відпустив атовця-захисника журналістів під особисте зобов'язання

StopCor
StopCor

StopCor

Суд відпустив атовця-захисника журналістів під особисте зобов'язання

Апеляційний суд Київської області скасував рішення першої інстанції та відпустив учасника АТО Павла Павлова під особисте зобов’язання. Про це із зали суду повідомляють активісти «Стоп корупції».

Раніше Обухівський районний суд посадив учасника бойових дій під цілодобовий домашній арешт після того, як той вступився за журналістів «СтопКору» та зробив попереджувальний постріл під час нападу на знімальну групу в Обухові.

Суд відпустив атовця-захисника журналістів під особисте зобов'язання

Нагадаємо, 24 травня учасникові АТО, який в Обухові зробив попереджувальний постріл із нагородної зброї під час нападу на «СтопКор» тітушок, суд призначив цілодобовий домашній арешт. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції», які слідкували за судовим розглядом.

Додамо, що вранці учасника бойових дій на Сході України силою вивели з будівлі міськради працівники поліції та прокуратури. Правоохоронці вручили чоловікові підозру за статтею 296 (хуліганство). Про це повідомляють активісти «Стоп корупції», які стали свідками події.

«Учасника АТО Павла Павлова, який захищав права й гідність українського народу в Обухові під час нападу на журналістів, витягли з сесійної зали, куди попередньо він був запрошений. Тож не надавши чоловіку слова, його у супроводі правоохоронців повели в прокуратуру, щоб оголосити йому про підозру за ст. 296 «хуліганство», – розповідають деталі представники «СтопКору».

Суд відпустив атовця-захисника журналістів під особисте зобов'язання

Нагадаємо, 3 травня цього року учасник АТО, який став свідком нападу на активістів «Стоп корупції» з боку так званих тітушок в Обухові, зробив постріл з нагородної зброї. Активісти спільно з «Укртрансбезпекою» проводили перевірку роботи місцевих перевізників. У результаті на активістів накинулись агресивні молодики. Учасник АТО, щоб утихомирити натовп, дістав нагородну зброю і зробив постріл угору.

«На зупинці громадського транспорту виник конфлікт за участю перевізників. Щоб угамувати натовп, учасник АТО, який знаходився в салоні маршрутки, дістав нагородну зброю і зробив постріл угору», – йдеться в повідомленні поліції Київської області.

Згідно з інформацією, поліцейським довелося провести попереджувальний постріл з автомата, щоб обеззброїти чоловіка.

Зазначимо, на активістів «Стоп корупції» напали представники ТОВ «Обухів транс». Інцидент стався під час спільної перевірки з «Укртрансбезпекою» роботи перевізників у місті. У результаті нападу правозахисник Юрій дістав удар в голову, у чоловіка гематома на скроні.

«Ми отримали серію звернень від учасників АТО, яких перевізники Обухова відмовляються возити на своїх маршрутах на пільгових умовах. Були випадки, коли бійців буквально викидали з маршруток. Ми разом із воїнами та представниками «Укртрансбезпеки» вирішили дізнатись, чому маршрутники відмовляють людям у їхніх законних правах. У результаті на нас налетіла група тітушок та  почала бити наших колег, трощити техніку й службову автівку», – розповіли активісти «Стоп корупції» деталі нападу.

Другие новости