ПоддержатьУкраїнська

Покарання все ближче - "СтопКор" слідкує за судом над псевдоактивістом Бурдою

StopCor
StopCor

StopCor

Покарання все ближче - 'СтопКор' слідкує за судом над псевдоактивістом Бурдою

Журналісти "Стоп Корупції" відвідали судове засідання по справі псевдоактивіста Михайла Бурди. "У слідства немає сумнівів у його провині" - передають журналісти із зали суду та додають - "покарання й вирок все ближче".

Покарання все ближче - ''СтопКор'' слідкує за судом над псевдоактивістом Бурдою
Покарання все ближче - ''СтопКор'' слідкує за судом над псевдоактивістом Бурдою

Нагадаємо, Михайло Бурда, 24.02.1981 р.н., проживав та в м.Луганськ, засновник Всеукраїнської громадської організації "Бюро з питань захисту екології та здоров’я" разом зі своєю групою займався вимаганням грошей (рекетом). Зокрема, зі свою ОЗУ здійснював набіги на нелегальних видобувачів піску з погрозами фізичною розправою та вимаганням коштів під виглядом захисту екології та під брендом своєї екологічної ГО.

09.06.2017 року Прокуратурою Київської області відносно Бурди М.М. відкрито кримінальне провадження за № 420171100000000353 від, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.189 КК України «вимагання» за фактом вимагання грошових коштів (у % за кожний кубометр видобутого піску) у підприємця який займається видобутком піску в Обухівському районі. Бурду М.М. взято прокуратурою та СБУ безпосередньо при отриманні коштів «з полічним» та оголошено підозру. В рамках вказаного провадження, Ухвалою Апеляційного суду міста Київ від 03.08.2017 року підозрюваному Бурді М.М. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 128.000 грн з процесуальними обов’язками: не відлучатись з населеного пункту, в якому він проживає без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду.

Однак, "СтопКору" стало відомо, що пан Бурда після внесення застави ці умови неодноразово порушував та продовжував свою кримінальну діяльність.

Другие новости