ПоддержатьУкраїнська

У лікарів Покровської ЦРЛ вимагали по півтори тисячі за операцію

StopCor
StopCor

StopCor

У лікарів Покровської ЦРЛ вимагали по півтори тисячі за операцію

Минуло майже півроку з моменту перших публікацій, присвячених виявленим фактам корупції та зловживань, а також репресій у відношенні до лікарів-викривачів у центральній районній лікарні міста Покровськ Донецької області. Активісти ГО «Стоп Корупції» весь цей час слідкували за справою, тож журналісти вирішили перевірити, чи змінилась ситуація.

Відзначимо, що головний лікар Сергій Шутько віддячив співробітникам за боротьбу з корупцією в дещо ексклюзивний спосіб. Зокрема, скорочена з посади завідувач акушерського відділення перинатального центру Покровської ЦРЛ Ганна Паніотова.

Варто додати, що згідно з відповідним наказом МОЗ України, у відділення повинен бути керівник. Але вочевидь, такі юридичні нюанси нікого не цікавлять, адже це не вже поодинокий факт подібного свавілля. Близько півроку тому за такими ж сумнівними причинами звільнили іншого лікаря – завідувача жіночої консультації Сергія Проскурова.

«Я і ще п’ять лікарів відмовились давати хабарі. Кому? Головному лікарю. А за що? За проведення операцій. Мені сказали: ти повинен приносити 1,5 тисячі гривень, я його послав. Коли на нього було заведено карну справу – до мене одразу ж почалися репресії», - ділиться з журналістами пан Сергій.

Пана Проскурова, за рішенням апеляційного суду, все ж таки поновили на робочому місці. Але продовжити роботу він так і не може. Тож разом із Сергієм команда «СтопКору» вирішила розібратися, хто саме не дає йому працювати. Але, як виявилось, сам одіозний головний лікар Шутько пішов у відпустку, а от його заступник просто втекла від знімальної групи.

Ну а поки лікарі все ж таки вирішують міжособові конфлікти та намагаються вибороти свої робочі місця, «СтопКор» буде стежити за даною справою та інформувати про всі нові факти. Дізнавайтесь подробиці з нашого сюжету:

https://youtu.be/sQVMckkgtsw

Другие новости