ПоддержатьУкраїнська

Посадовцям Федерації бодібілдингу світить до 8 років тюрми: поліція відкрила провадження

StopCor
StopCor

StopCor

Посадовцям Федерації бодібілдингу світить до 8 років тюрми: поліція відкрила провадження

Печерське управління поліції ГУНП в м. Києві зареєструвало кримінальне провадження щодо посадових осіб ГО «Федерація бодібілдингу України». Про це «СтопКору» повідомили в поліції.

 Провадження відкрили після звернення ВГО ''Стоп корупції''

Зокрема, справа була відкрита за ч.3 ст.191 ККУ «Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні».

«Вбачається, що службові особи ГО "Федерація бодібілдингу України" за попередньою змовою групи осіб привласнили грошові кошти, ввірені їм. Сума збитків встановлюється слідством», – розповіли в поліції.

Зазначимо, ця стаття передбачає обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Потужну Федерацію бодібілдингу України очолює родина Делієвих. Саме вони відповідали за спрямовані державою кошти на розвиток цього виду спорту в Україні. Однак журналісти з’ясували, що частина коштів до самих бодібілдерів та їхніх тренерів так і не дійшла.

 Ігор та Ірина Делієви Фото з відкритих джерел

Наразі доньку президента ФББУ Ірину Делієву підозрюють у привласненні щонайменше 400 тисяч гривень та розкраданні коштів для спортсменів, спрямованих із держбюджету. Раніше через це громадські активісти вручили громадську підозру президенту Федерації.

Через корупцію у Федерації бодібілдингу України в Полтаві навіть відбувся протест.

Другие новости