ПоддержатьУкраїнська

Пожежа у харківському будинку для літніх людей: суд заарештував на 60 діб орендаря пансіонату

StopCor
StopCor

StopCor

Пожежа у харківському будинку для літніх людей: суд заарештував на 60 діб орендаря пансіонату

У суботу, 23 січня, Київський районний суд Харкова розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу для орендаря пансіонату в Харкові В'ячеслава Кравченка, якого підозрюють у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибель 15 осіб у пансіонаті для літніх людей. Кравченка взяли під варту на два місяці. Про це повідомляє "Суспільне Харків", передає "112.ua".

 Фото: ОПУ

"Застосувати щодо Кравченка В'ячеслава запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в слідчому ізоляторі строком на 60 днів до 21 березня 2021 року включно без визначення застави", - повідомила суддя.

Так, на засіданні суду захисники наполягали, що вину Кравченка в порушенні вимог пожежної безпеки не доведено, немає результатів низки експертиз. Сам Кравченко стверджував, що його справи в будинку обмежувалася виконанням деяких доручень дружини, таких як підвезення продуктів.

Прокуратура ж зазначила, що саме Кравченко знайшов будинок під пансіонат, уклав договір оренди з його власником і разом з дружиною шукав клієнтів.

Нагадаємо, 21 січня в Харкові горіла двоповерхова будівля, переобладнана під будинок для літніх людей. Унаслідок пожежі загинули 15 осіб, ще п'ятьох госпіталізовано. Попередньо, трагедія сталася через необережне поводження з електронагрівальними приладами.

Напередодні було затримано чотирьох людей, ймовірно, причетних до події. Серед них власник двоповерхової будівлі, яку він здав в оренду під пансіонат, орендар будинку, його дружина – директор пансіонату, а також адміністратор, який координував роботу закладу, але офіційно там не працював. Їм вже повідомили про підозру.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Дніпропетровщині горіла багатоповерхівка, є жертва.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты