ПоддержатьУкраїнська

Працівники "віджатих" бойовиками підприємств Донбасу обурені "націоналізацією"

StopCor
StopCor

StopCor

Працівники 'віджатих' бойовиками підприємств Донбасу обурені 'націоналізацією'

На підприємствах, де донецькі бойовики ввели так зване "зовнішнє управління", незадоволені цими змінами. Щоб задобрити працівників, самопроголошений "глава ДНР" Олександр Захарченко хоче виплатити їм премії.

Новину повідомляє "Інформаційний спротив", передає "Преса України".

Ватажки донецьких бойовиків розпорядилися провести моніторинг соціальної ситуації серед членів робочих колективів підприємств, які були "націоналізовані".

"МДБ ДНР" доповідає про напружену ситуацію і невдоволення в більшості колективів, викликаному "націоналізацією" – працівники у своїй масі впевнені, що дані дії бойовиків приведуть до повного знищення підприємств і, відповідно, робочих місць", – йдеться в повідомленні "ІС".

З цього питання було проведено нараду під керівництвом Захарченка. Він висунув пропозицію виплатити невдоволеним одноразові премії, а "особливо незадоволених" піддати розслідуванню з боку "МДБ ДНР".

Проте грошова компенсація за нав'язану зміну управління працівникам, очевидно, не світить. Самопроголошений "міністр фінансів ДНР" Е. Матющенко доповів Захарченку інформацію про стан "бюджету республіки". Грошей на премії там не передбачено.

Нагадаємо, захоплення бойовиками терористичної "ДНР" підприємств на окупованих територіях Донецької області під виглядом націоналізації підтримують всього 15% співробітників зазначених підприємств. Про це заявив прес-секретар голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

Другие новости