ПоддержатьУкраїнська

Стали відомі нові подробиці трагедії на шахті "Степова"

StopCor
StopCor

StopCor

Стали відомі нові подробиці трагедії на шахті 'Степова'

У понеділок, 6 березня, голова профспілки гірників України Михайло Волинець на прес-конференції розповів причини трагедії на шахті "Степова", що в Львівській області. За його словами, вибух міг статися через несправну систему контролю, неякісну проводку і неправильну організацію вентиляції.

Новину повідомляє "Преса України".

"Не було зафіксовано перевищення норми газу метану. Це свідчить про те, що хтось опускав датчики вниз на ґрунт... а газ метан накопичується зверху, де його повинні фіксувати датчики... Звідки взялося джерело іскри або вогню при наявність газу, що призвело до вибуху? Пошкоджені кабелі там. Це дуже велике порушення", – сказав Волинець.

Також він вважає, що був порушений спосіб провітрювання. Через це в шахті було замало повітря. До слова, остаточний висновок трагедії зробить державна комісія.

Також Михайло Волинець оприлюднив заяву Незалежної профспілки гірників України щодо аварії на шахті "Степова".

"Аварія на шахті "Степова" ДП "Львіввугілля" та загибель восьми гірників – жахлива трагедія для усієї України. Водночас вона свідчить, до чого може призвести недофінансування вугільних підприємств, і як наслідок – порушення вимог техніки безпеки праці", – йдеться в тексті заяви.

Стали відомі нові подробиці трагедії на шахті ''Степова''

Нагадаємо, у Львів привезли ще трьох шахтарів з шахти "Степова". У них є підозра на проблеми з дихальними шляхами.

Другие новости