ПоддержатьУкраїнська

Правозахиснi групи "СтопКору" вiдвiдали два засiдання Киïвського Окружного адмiнсуду

StopCor
StopCor

StopCor

Правозахиснi групи 'СтопКору' вiдвiдали два засiдання Киïвського Окружного адмiнсуду

Акивісти «Стоп корупції» у рамках нового проекту з юридичної та правозахисної підтримки громадян у судах побували на засіданнях в Окружному адміністративному суді Києва.

Правозахиснi групи ''СтопКору'' вiдвiдали два засiдання Киïвського Окружного адмiнсуду

Під час слухань справ представники проекту пропонують юридичний супровід, слідкують за прозорістю та об’єктивністю розгляду.

Правозахиснi групи ''СтопКору'' вiдвiдали два засiдання Киïвського Окружного адмiнсуду

«В Окружному адміністративному суді ми були присутні на двох судових засіданнях.

1. За позовом ТОВ "Новий формат ТВ" до Кабінету Міністрів України та НКРЗІ про визнання незаконним розпорядження щодо накладення штрафів. Засідання було перенесено.

2. За позовом ТОВ "Фінаси Інвест" до ДФС, стосовно скасування державної реєстрації за неподання податкової декларації», розповіли активісти «Стоп корупції».

Правозахиснi групи ''СтопКору'' вiдвiдали два засiдання Киïвського Окружного адмiнсуду

Додамо, що активісти «Стоп корупції» у рамках нового проекту з юридичної та правозахисної підтримки громадян уже побували на засіданнях у Голосіївському і Києво-Святошинському судах столиці.

У перший день запуску інціативи «Правозахисні групи у судах» активісти проекту запропонували свої послуги відвідувачам Дарницького та Дніпровського районного суду Києва.

«ГО «Стоп корупції» надає юридичні та правові консультації й направляє свої правозахисні групи до Вас на судове засідання!

Кваліфіковані юристи й правозахисники проводять громадські приймальні та навчають простих громадян, як захистити себе і свої права.

Під час розгляду справи в суді правозахисники «Стоп корупції» здійснюють громадський контроль за дотриманням закону з боку суддів, фіксують всі порушення процесуальних норм і прав підсудних та направляють скаргу до Вищої кваліфкомісії суддів та Вищої Ради правосуддя», – розповідають учасники правозахисних груп.

Другие новости