ПоддержатьУкраїнська

Привід поміняти паспорт-книжку на ID-карту: Туреччина відкриває для українців кордон без закордонних паспортів

StopCor
StopCor

StopCor

Привід поміняти паспорт-книжку на ID-карту: Туреччина відкриває для українців кордон без закордонних паспортів

Наступного тижня глава українського уряду Володимир Гройсман відвідає Туреччину. Під час візиту планується підписання угоди про в'їзд в країну українців за внутрішніми паспортами.

Сьогодні, 10 березня, на засіданні Кабміну Гройсман запропонував розглянути проект угоди, яка дасть право українцям відвідувати Туреччину без закордонних паспортів. Урядовці взяли запропонований документ, передає "Діалог.UA".

Наступного тижня під час візиту глави Кабміну до Туреччини документ буде підписаний турецькою стороною. Відзначимо, що після підписання документа, українці зможуть відвідувати Туреччину за внутрішніми ID-картками терміном на 90 днів. Аналогічні правила поширюються і на громадян Туреччини, які захочуть відвідати Україну – їм також не будуть потрібні закордонні документи, а тільки внутрішній паспорт.

Додамо, що українці можуть з 2012 року їздити до Туреччини без оформлення візи. Про підготовлювану угоду повідомлялося ще близько місяця тому. Інформацію підтвердила турецька сторона. В уряді Туреччини вважають, що спрощення правил в'їзду дозволить залучити в країну більше туристів з України.

Другие новости