ПоддержатьУкраїнська

Вища рада правосуддя розгляне питання про відсторонення від посади судді Ємельянова

StopCor
StopCor

StopCor

Вища рада правосуддя розгляне питання про відсторонення від посади судді Ємельянова

Клопотання про відсторонення Артура Ємельянова надійшло до Вищої Ради правосуддя. Розглядатимуть його 12 березня о 15:00. Про це повідомили активістів "Стоп корупції".

Представники проекту слідкуватимуть за перебігом справи скандального судді Вищого Господарського суду України.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту під стінами Вищої ради правосуддя з вимогою відсторонити від посади суддю Вищого Господарського суду України – одіозного Артура Ємельянова.

"До нас вийшла керівник відділу зв'язків з громадськістю секретаріату Вищої ради правосуддя. Сказала, що до 12 березня Ємельянов відсторонений, але він подав заяву до суду на своє поновлення до Вищого адміністративного суду міста України. Але Вища рада правосуддя буде подавати заяву про перегляд до Верховного Суду України на це рішення.

З понеділка, сказали, можна до них телефонувати та контролювати дії стосовно справи Ємельянова.

Також ми подали своє звернення та диски з розслідуваннями по Ємельянову.

Важливу роль в даному випадку має Генеральна прокуратура, оскільки за її клопотання буде продовжено строк відсторонення судді, і зробити це мають до 12 березня включно", – розповіли активісти проекту.

Нагадаємо, раніше, за повідомленнями низки ЗМІ, Вищий адміністративний суд задовольнив позов судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова про скасування рішення Вищої ради юстиції, яким його було відсторонено від виконання обов’язків.

Відповідне рішення було ухвалене 2 березня, повідомляє Громадське з посиланням на джерела в суді.

Таким чином, рішення Вищої ради юстиції від 12 січня 2017 року про задоволення клопотання прокуратури про тимчасове відсторонення Ємельянова від здійснення правосуддя у зв'язку із притягненням його до кримінальної відповідальності визнано протиправним і таким, що підлягає скасуванню.

Крім того, Вищий адміністративний суд постановив стягнути з Вищої ради юстиції на користь Ємельянова судовий збір у розмірі 1280 грн.

Додамо, що у цьому випуску "СтопКор" показав усю правду про скандального суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова. Ємельянов зробив стрімку і блискавичну кар’єру, за 10 років роботи у системі українського правосуддя поміняв кілька судів на Донеччині та "доріс" до столичного Вищого господарського суду України.

Саме там під патронатом свого тодішнього керівника, очільника Вищого господарського суду Віктора Татькова, Ємельянов організував найбільшу в країні корупційну схему, у якій були залучені півтисячі суддів.

https://youtu.be/R8B12WJTcXg

Другие новости