ПоддержатьУкраїнська

Продавали автівки за занижченими цінами та ошукали людей на півмільйона гривень

StopCor
StopCor

StopCor

Продавали автівки за занижченими цінами та ошукали людей на півмільйона гривень

33-річна уроженка Миколаєва організувала злочинну схему, за якою на інтернет-ресурсах виставляли машини на продаж за занижченими цінами. Злочинці вимагали у клієнтів передоплату у 30-50 %, однак автіку так і не отримували. 

Злочинне угруповання діяло на території міста Києва, Запорізької та Миколаївської областей - повідомляє прокуратура Києва.

Організатором ОЗГ виявилася 33-річна уродженка Миколаївщини, яка залучила до протиправної діяльності інших осіб. Для реалізації злочинної схеми зловмисниця винаймала офісні приміщення та створила низку фіктивних підприємств.

Згідно розподілу ролей учасники групи розміщували на популярних інтернет-сайтах оголошення про продаж транспортних засобів за цінами, нижчими за середньоринкові.

Потенційних клієнтів, які приходили до офісу, менеджери схиляли до укладення договору купівлі-продажу транспортного засобу з обов’язковою передоплатою у розмірі від 30 до 50% від його вартості. Однак, отримавши від потерпілих кошти, працівники офісу відволікали їхню увагу та надавали на підпис інший договір, який взагалі не стосувався цього правочину. Лише згодом, ознайомившись з документами, потерпілі дізнавалися, що оплатили лише послуги цього товариства або взяли у них позику.

У такий спосіб з жовтня 2017 року по квітень 2019 року зловмисники заволоділи коштами громадян на суму понад 500 тисяч гривень.

Порушникам загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Другие новости