ПоддержатьУкраїнська

Професор медицини розповів, як відрізнити COVID-19 від грипу чи застуди

StopCor
StopCor

StopCor

Професор медицини розповів, як відрізнити COVID-19 від грипу чи застуди

Як відрізнити COVID-19 від грипу чи застуди? Та чому важливо вчасно звернутися до лікарів?

Професор медицини й інфекційних захворювань доктор Грег Поланд пояснив CNN, у чому різниця між типовими симптомами алергії, застуди, грипу і коронавірусної інфекції. Про це пише "Уніан".

За його словами, якщо ви відчуваєте печіння в очах та нежить — імовірно, це алергія або звичайна застуда. Симптоми коронавірусної інфекції та грипу — більш системні та впливають на все тіло.

«Грип і новий коронавірус впливають на інші системи та на нижні дихальні шляхи. Вірогідно, з носа текти не буде. Але може з’явитися біль у горлі, кашель, температура чи задишка. Тож це трохи інша клінічна діагностика», — сказав експерт.

Головна порада — уважно слідкувати за температурою тіла. Адже при алергії вона зазвичай не зростає.

Застуда та легкі симптоми грипу зазвичай проходять самі собою. За умови якісного відпочинку й належного догляду хворий починає почуватися краще через кілька днів. Симптоми коронавірусної хвороби чи гострого грипу можуть посилюватися з часом. І це сигнал, що час звернутися до кваліфікованих лікарів.

«Якщо ви стривожені, зверніться до свого терапевта. Опишіть свої симптоми, і він прийме рішення. Не можна тестувати кожного, а особливо по кілька разів», — додав лікар.

Коронавірусна інфекція COVID-19 — це інфекційне захворювання, викликане новим коронавірусом, який раніше у людей не виявляли. Вплив цього вірусу призводить до розвитку респіраторного грипоподібного захворювання з такими симптомами, як кашель, лихоманка і, у важчих випадках, пневмонія. Для захисту від інфекції слід часто мити руки і не торкатися руками до обличчя.

Другие новости