ПоддержатьУкраїнська

Реалізація блокування "Однокласників" і "ВКонтакте" під загрозою зриву: фахівці зробили резонансну заяву

StopCor
StopCor

StopCor

Реалізація блокування 'Однокласників' і 'ВКонтакте' під загрозою зриву: фахівці зробили резонансну заяву

В даний час в інтернет-провайдерів немає технічної можливості провести блокування сайтів.

Про це в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна" заявив глава інтернет-асоціації України Олександр Федієнко, передає "Діалог.UA".

За словами Федієнка, на сьогодні неможливо технічно реалізувати підписаний президентом документ про блокування інтернет-ресурсів. Щоб на практиці виконати все, що прописано в указі президента, провайдерам потрібен не тільки час, а й чималі кошти на переобладнання і зміну топології Мережі. Його слова також підтверджує співвласник одного з великих інтернет-провайдерів "Тріолан" Володимир Сидоренко.

В інтерв'ю "Економічній правді" він зазначив, що фахівці не знають, як технічно провести процес блокування сайтів. Навіть попри наявність підписаного президентом указу, зробити це на даний момент неможливо. До того ж існує чимало способів обходити різні блокування. Ці способи дуже прості й навіть не дуже просунуті користувачі зможуть його обійти.

Також про можливість обходу блокування розповіла керівник асоціації "Телекомунікаційна палата України" Тетяна Попова.

Нагадаємо, в понеділок, 15 травня, президент ввів в дію рішення РНБО про обмеження доступу до деяких російських інтернет-ресурсів, в тому числі соцмережах. Користувачі соціальних мереж вже відреагували на рішення Петра Порошенка.

Другие новости