ПоддержатьУкраїнська

Правозахисника "Стоп корупції" душили ланцюжком на підприємстві "Укрбронетехніка"

StopCor
StopCor

StopCor

Правозахисника 'Стоп корупції' душили ланцюжком на підприємстві 'Укрбронетехніка'

Правозахисника "Стоп корупції" Романа Литвина намагались задушити його ланцюжком на території підприємства "Реформ" у Нових Петрівцях. Там розміщені виробничі потужності виробника українського броньовика "Варта". Працівники підприємства напали на Романа та ще сімох активістів проекту. На шиї хлопця залишились гематоми.

Правозахисника ''Стоп корупції'' душили ланцюжком на підприємстві ''Укрбронетехніка''

Нагадаємо, правозахисників затримала охорона цехів, зловмисники розбили відеокамеру "СтопКору". Подробиці розповіла журналістка проекту Наталя Мальцева.

"Стопкорівці навідались у Нові Петрівці на потужності компанії "Реформ", щоб побачити робочий процес та зрозуміти, у яких умовах виготовляють бронемашини для українських армійців. Саме колектив цієї фірми, за нашою інформацією, працює на замовлення "Укрбронетехніки", що наразі виробляє броньований автомобіль "Варта". За нашими даними, це колишнє "Укрглавпак", яке змінило назву усього два роки тому. І до виробництва броньованої техніки, на якій зараз воюють в АТО, компанія займалася … пластиковою тарою.

Активістів проекту зустріли ворожо, застосували грубу фізичну силу, розбили відеокамеру проекту. Наразі наших колег проти їхньої волі утримують на території підприємства. Фактично серед білого дня працівники приватної компанії захопили у заручники вісьмох людей", – розповіла подробиці журналістка Наталя Мальцева.

Команда "Стоп корупції" невідкладно виїхала на місце злочину на підтримку колег.

Другие новости