ПоддержатьУкраїнська

Реконструкція "Артеку": кримські окупанти зруйнують майже 300 приватних будівель

StopCor
StopCor

StopCor

Реконструкція 'Артеку': кримські окупанти зруйнують майже 300 приватних будівель

У Гурзуфі буде реалізований так званий план реконструкції "Артеку". Сотні дач та будинків знесуть. Людей уже попередили, що вони залишаться без даху над головою.

Новину передає "Преса України".

Блогер "Кримський бандерівець" повідомив, що окупаційна влада Криму дала добро на знесення будівель у Гурзуфі. За його словами, відповідне рішення було прийняте ще у червні поточного року так званим міністерством майнових і земельних відносин. Реалізують рішення до кінця вересня.

Реконструкція ''Артеку'': кримські окупанти зруйнують майже 300 приватних будівель

Крім того, блогер представив постанову так званої адміністрації Ялти, у якій зазначено, що земельну ділянку табору "Артек" необхідно повернути у першочерговий стан шляхом знесення 289 об'єктів самовільного будівництва у смт Гурзуф. Йдеться й про приватні будинки.

"Це вже не перша хвиля зносів і виселень за роки окупації. Відповідні попередження вже розклеюють на будинках місцевих жителів", – додав блогер.

Тим часом у Мережі почали активно коментувати подію. Інтернет-користувач Андрій Кур'янов зазначив, що у 2002-му році був затверджений план реконструкції "Артеку", який передбачав знесення дач та інших помешкань з городами. За його словами, тоді власникам обіцяли натомість квартири і ділянки на території Великої Ялти.

"Все за планом!" - написав він.

Однак користувача соцмережі швидко поправили, зазначивши, що план кримських окупантів уже не передбачає квартир та ділянок.

Реконструкція ''Артеку'': кримські окупанти зруйнують майже 300 приватних будівель

Другие новости