ПоддержатьУкраїнська

В спорожнілому Армянську мародери грабують покинуті помешкання

StopCor
StopCor

StopCor

В спорожнілому Армянську мародери грабують покинуті помешкання

Жителі Армянська, які покинули місто через хімвикид, заявили, що їх квартири почали грабувати. Крім того, вони вказали на бездіяльність окупаційної влади Криму щодо вирішення ситуації, що склалась.

Новину передає "Преса України".

Блогер "Кримський бандерівець" відзвітував про ситуацію в Армянську, де сталось щонайменше два хімвики. За його словами, після того, як у місті сталась екологічна катастрофа та була проведена евакуація людей, квартири останніх почали грабувати.

"Деякі вважають, що окупанти повинні їм надати нове житло в іншому місці. Рашисти ж пишуть, що в Росії маса заводів закривається (через санкції?) і міста вимирають, але ніхто нічого не компенсує", – зазначив блогер.

За його словами, жителі Армянська також вимагають від окупаційної влади півострова організувати роботу незалежних медичних лабораторій, забезпечити повноцінний навчальний процес в санаторіях, куди перевезли дітей, а також відшкодувати матеріальні збитки та компенсувати шкоду, заподіяну здоров'ю.

Нагадаємо, вкінці серпня на заводі "Титан", що в Армянську, стався хімічний викид. Люди почали жалітися на погане самопочуття та заявили, що металеві предмети покрилися іржею. Нещодавно працівники заводу використали хлорне вапно для того, щоб засипати кислотні відстійники. Однак в результаті вапно вступило в реакцію з речовинами із відстійника, після чого відбулось виділення хлору. Окупаційна влада Криму вже традиційно звинувачує в усьому Україну та запевняє, що здоров'ю людей півострова нічого не загрожує.

Другие новости