ПоддержатьУкраїнська

"Релігійним шахраям", які заганяли черкащан у кредити, винесли вирок

StopCor
StopCor

StopCor

'Релігійним шахраям', які заганяли черкащан у кредити, винесли вирок

"Шахрайська Біблія" пропагує кредитування заради пожертви.

Прокуратура області підтримала державне обвинувачення під час розгляду апеляційним судом Черкаської області кримінальної справи стосовно трьох членів злочинної релігійної організації, повідомляє прокуратура Черкаської області.

Підсудним інкриміновано шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах, та легалізацію грошових коштів, отриманих злочинним шляхом, за допомогою підробки документів та їх використання (ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 209, ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 358 та ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, засуджені під виглядом християнської релігійної громади умисно невірно трактуючи Біблію, намагалися ізолювати членів релігійного угруповання від спілкування з рідними та близькими, обмежити доступу до зовнішніх джерел інформації, маніпулювати на основному людському інстинкті "прагненні до захисту". Таким чином шахраї досягли повної їхньої покірності.

Звинувачувані впливали на членів громади так, щоб ті не могли об’єктивно сприймати вчинювані стосовно них злочинні діяння. За допомогою підроблених довідок про доходи вони змусили людей брати кредити у кредитних спілках та банківських установах міста Черкаси, цінне майно в кредит, з яких вказаній громаді у примусовому порядку сплачувати "десятину", пожертвування та робити цінні подарунки.

У такий спосіб шахраї заволоділи коштами та майном на загальну суму 1 992 042 грн.

Інкриміноване обвинувачення знайшло підтвердження у рішенні суду апеляційної інстанції від 15 квітня цього року. За результатами апеляційного перегляду, покарання, призначене вироком суду першої інстанції залишено в силі. Це позбавлення волі на строк 12 років з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків, строком три роки з конфіскацією коштів та майна, одержаних злочинним шляхом, та з конфіскацією всього належного майна.

Другие новости