ПоддержатьУкраїнська

20 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

20 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Практично на всій території країни переважатиме дощова погода з грозою. У західних, місцями у південних областях, у Карпатах і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +5...+18 градусів, удень +8...+27. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, східний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-10 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою за даними Sinoptik.ua. У Сумській і Житомирській областях – без опадів. Уночі температура повітря складе +5...+10 градусів, удень – від +11 до +13. Вітер північний, західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +8...+14 градусів, удень повітря прогріється до +12...+20. Вітер східний, північний і північно-східний, 2-10 м/с.

У Криму – мінлива хмарність, на півострові опадів не передбачається. У Севастополі, Красноперекопську можливий дрібний дощ з грозою. Уночі температура повітря складе +12...+18 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +21 до +27. Вітер східний, південний, південно-східний, північний і північно-східний, 1-11 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі до +7...+11 градусів, денна температура повітря складе +11...+18. Вітер північний, східний та північно-східний, 1-7 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +2...+7 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +8...+15. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +3, удень – до +12 градусів. Вітер північний та північно-західний, 2-5 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +6...+10 градусів, удень – від +10 до +14. Вітер північний, східний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с.

Другие новости