ПоддержатьУкраїнська

Резонансне вбивство в Івано-Франківську: безвісти зниклу студентку знайшли на дні озера у валізі

StopCor
StopCor

StopCor

Резонансне вбивство в Івано-Франківську: безвісти зниклу студентку знайшли на дні озера у валізі

В Івано-Франківській області сталося резонансне вбивство студентки іноземного походження. Спершу її друзі заявили про зникнення дівчини. Правоохоронці розгорнули пошуки й знайшли… її тіло. У причетності до вбивства підозрюють її хлопця-туркмена.

Новину повідомляє "Преса України".

В Івано-Франківську шукали безвісти зниклу болгарку – студентку місцевого медичного університету. Тіло студентки Дішлі Еля Зіа, яку шукали майже два тижні, знайшли на дні озера у валізі.

Її коханий – одногрупник, громадянин Туркменістану – увесь цей час переконував поліцію, що вдома вони посварилися і дівчина тихо пішла геть. Однак студентку знайшли мертвою. Поліція підозрює у вбивстві одногрупника.

Експертиза встановила, що перед смертю дівчину сильно побили, причому не руками. Врешті решт завдали їй серйозної травми голови. Про місцеперебування її тіла та речей правоохоронцям розповів чоловік, що проживає поблизу озера, де знайшли Дішлі. Він за версією слідства допомагав убивці замести сліди.

https://youtu.be/CYtxoXNbJ2o

Нагадаємо, таксист, якого затримали у справі вбивства 17-річної дівчини Тетяни Маснюк в Одесі, шокував громадськість на першому ж судовому засіданні своїм зізнанням і проханням. Він вважає, що його треба покарати смертю.

Другие новости