ПоддержатьУкраїнська

«Серйозні проблеми – через фанові речі»: відвідувачі оцінили цьогорічний «Думко-фест»

StopCor
StopCor

StopCor

«Серйозні проблеми – через фанові речі»: відвідувачі оцінили цьогорічний «Думко-фест»

Фірмові блокноти, чашки та футболки, а для найактивніших – справжнє стажування у «СтопКорі». Саме такі подарунки були розіграні серед учасників, які виконали умови квесту на сторінці «Стоп корупції» у мережі Фейсбук, під час цьогорічного «Думко-фесту». Докладніше про інші цікавинки фесту та враження від заходу – у відеорепортажі Артема Поліковського.

https://www.youtube.com/watch?v=xUQs36NUjyc&t=4s

«Дуже незвичний формат, коли якісь серйозні проблеми вирішуються через такі фанові речі… Тут якійсь квест проводиться, там якісь сценки, там лекції, і дуже різні формати які зацікавлять людей. Адже корупція – це те, що нищить майбутнє наших дітей», – із захопленням відмічають відвідувачки фесту Тетяна та Любов.

Цей івент вже став щорічним місцем зустрічі найвпливовіших антикорупційних організацій.

 ''Думко-фест'' - щорічне місце зустрічі антикорупційних організацій

«Думко-фест – це дуже потрібний захід, як на мене, тому що тут ми можемо обмінятись думками і можемо продемонструвати громадськості і суспільству уже напрацювання і технології ті, якими користуються журналісти- розслідувачі, представники громадських організацій, в тому числі, і органи центральної влади», – наголосив керівник правозахисного сектору ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Відвідувачі стверджують, що від боротьби з корупцією напряму залежить успіх нашої країни. А «СтопКор» продовжує тримати вас у курсі новин і подій.

Другие новости