ПоддержатьУкраїнська

Силовики затримали злочинне угруповання, які ховалися 5 років

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

Силовики затримали злочинне угруповання, які ховалися 5 років

Співробітники Служби безпеки України зупинили незаконну діяльність злочинного угруповання. Майже 5 років зловмисники переховувалися від правоохоронних органів.

 Силовики затримали членів злочинного угруповання Фото: СБУ

Троє затриманих у 2016 році здійснили серію нападів на філіали банківських установ та інкасаторські автомобілі в Запоріжжі, передає пресцентр СБУ.

Злочинці переховувалися від слідства та скоювали тяжкі злочини майнового характеру. Зокрема, заволодіння транспортними засобами та іншим майном – все це розслідується зараз органами Нацполіції.

"За отриманими даними СБУ, щойно затримані зловмисники переховувалися на базі у Донецькій області. Цей об’єкт має особливу систему захисту та цілодобове відеоспостереження", - додали у відомстві.

Угруповання використовувало документи загиблих бійців і військовослужбовців, щоб перебувати за межами цієї бази. Також вони постійно мали при собі бойову вогнепальну зброю, ручні гранати.

Зараз щодо затриманих обирається запобіжний захід і проводяться дії, щоб притягнути до відповідальності інших причетних осіб.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, співробітники Служби безпеки України затримали "кримінального авторитета" з Росії, відомого під прізвиськом "Рома Попенок". Злочинець перебував у розшуку Інтерполу.

Другие новости