ПоддержатьУкраїнська

Син кандидата від «Слуги народу» Шевчика збив дитину: справу гальмують

StopCor
StopCor

StopCor

Син кандидата від «Слуги народу» Шевчика збив дитину: справу гальмують

«Мажорне» ДТП у Кривому Розі.  Син кандидата в мери від «Слуги народу» Марк Шевчик збив хлопчика на пішохідному переході. Дитина у важкому стані. Водію досі не вручили підозру, а процес розслідування справи — засекретили. У місті почалась низка акцій протесту поруч із будівлями поліції та прокуратури.

 Під поліцією Кривого Рогу акція через ДТП мажора Шевчика. Фото: СтопКор.

«Активісти ГО «Стоп корупції» спільно з міським відокремленим підрозділом приїхали сьогодні до Кривого Рогу, обурені ситуацією, яка сталась 3 вересня. Син кандидата в мери Марк Шевчик здійснив ДТП, внаслідок якої постраждав 11-річний хлопчик, який сьогодні перебуває у важкому стані в обласній лікарні. Зі ЗМІ ми бачимо, що поліція зробила кримінальне провадження закритим, що є правильним, оскільки там є дані про неповнолітнього. Але все ж таки має бути та частина інформації, яку має знати сьогодні вся країна – що насправді відбувається з цим кримінальним провадженням? Чи здійснюють тиск, проводять слідчі дії, чи є вже підозра, на якому етапі обвинувальний акт?» — зазначив активіст ГО «Стоп корупції» Володимир Циганов.

Активісти провели акцію протесту поруч із поліційним відділком Кривого Рогу. Управління засипали грошима.

 Організатори занепокоєні, що справу спустять на гальмах. Фото: СтопКор.

«Нами призначені усі необхідні слідчі дії. Шевчик з’являється на допити», — зазначила керівник відділу розслідування ДТП Чепурненко Євгенія.

У якості кого Шевчик ходить на допити, представниця поліції не уточнила.

Наступною локацією стала прокуратура міста. Громадськість міста занепокоєна через цю справу. У людей є побоювання, що все можуть спустити на гальмах, щоб не псувати виборчу кампанію Шевчика-старшого, який балотується у мери Кривого Рогу.

Другие новости