ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині кандидата від "Слуги народу" звинувачують у скуповуванні голосів

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині кандидата від 'Слуги народу' звинувачують у скуповуванні голосів

У Дніпропетровській області кандидата в мери Кривого Рогу від "Слуги народу" Дмитра Шевчика звинувачують у порушенні виборчого процесу, а саме у "сітці" зі скупки голосів виборців та адміністративному тиску на працівників промислових підприємств міста.

Фото: my.ua

Про це заявив лідер "Європейської Солідарності" в Кривому Розі Юрій Яровий, передає "Прямий" посилаючись на "РБК-Україна".

"Зараз у регіоні адміністративним шляхом шикуються "сітки" щодо підкупу та залякуванню виборців. Створюється враження, що ми повернулися в найтемніші часи виборів 2004-2005 року, коли відбувся перший Майдан через фальсифікованих результатів виборів", - повідомив Яровий.

На його думку, 15 років тому відбувалося все те ж саме і нинішня влада не гребує методами часів Януковича.

"Ми думали, що такого вже ніколи не буде, особливо з приходом нової влади. Але нічого не змінилося, нинішня влада не гребує методами Януковича. Кривий Ріг - промислове місто, тут багато робітників, стосовно яких керівництва підприємств, будучи у змові з політиками, в ультимативному порядку кажуть людям, за кого їм голосувати. Вже навіть опубліковані інструкції, які передають бригадирам, начальникам цехів. Ці процеси набирають масовий характер і є безпрецедентним порушенням чинного законодавства", - додав він.

Політик впевнений, що центральний штаб партії "Слуга народу" в курсі ситуації, а правоохоронні органи не вживають належних заходів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Чернігівщині знімають з реєстрації і "клонують" конкурентів Олега Ляшка.

Другие новости

На Запорожской АЭС произошел очередной блэкаут: есть угроза радиационной безопасности

На Запорожской АЭС произошел очередной блэкаут: есть угроза радиационной безопасности

Вечером 1 декабря отмечен обрыв линии электропередачи "Запорожская ТЭС - Ферросплавная" напряжением 330 кВ. Эта линия служила источником питания для станции, поступающего из украинской энергосистемы