ПоддержатьУкраїнська

Скандальна Зайцева заговорила по-новому: "Моя машина вбила людей"

StopCor
StopCor

StopCor

Скандальна Зайцева заговорила по-новому: 'Моя машина вбила людей'

20-річна Олена Зайцева, яка є фігурантом справи про ДТП з 11 постраждалими, усвідомлює свою провину та наслідки страшної аварії. Про це журналістам розповів джерело, близьке до сім'ї обвинуваченої, передає "Діалог.UA".

За словами близького до сім'ї Зайцевої джерела, мати дівчини з першого дня намагалася надати допомогу постраждалим та їхнім родинам, проте поліція в лікарні не пустила Тетяну Зайцеву до жертв ДТП.

Крім цього, джерело уточнює – сама Зайцева прекрасно усвідомлює свою провину і розуміє, що їй загрожує. Сім'я дівчини розуміє, що вона винна в трагедії.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня в центрі Харкова Lexus на високій швидкості в'їхав в пішоходів на світлофорі. За кермом перебувала прийомна дочка бізнесмена Олена Зайцева. На місці трагедії померли п'ятеро людей, ще шестеро потрапили до лікарні.

За життя потерпілих борються лікарі, деякі пацієнти досі перебувають в критичному стані. Пізніше стало відомо, що в момент зіткнення в крові дівчини були опіати, а сама вона брала участь в гонках.

Другие новости