ПоддержатьУкраїнська

Протести під Верховною Радою: Аваков нарешті розповів всю правду про "конфлікт" з Порошенком

StopCor
StopCor

StopCor

Протести під Верховною Радою: Аваков нарешті розповів всю правду про 'конфлікт' з Порошенком

Міністр МВС Арсен Аваков прокоментував інформацію, поширену в ряді ЗМІ нібито про наявність конфлікту між ним і президентом України Петром Порошенком через акції протесту біля стін Верховної Ради.

Про це він розповів в коментарі телеканалу "112 Україна", передає "Діалог.UA".

За словами міністра, у нього "цілком дружні" відносини з главою української держави та ніяких розбіжностей, зокрема, з приводу даного мітингу між ними не було.

"Ми іноді телефонуємо один одному, наші відносини цілком дружні, якщо можна так сказати про відносини міністра й президента. З часів Майдану так, коли ми розмовляли як звичайні люди, як звичайні депутати", – зазначив він.

При цьому він не приховує, що вищеназвана тема зі зрозумілих причин виносилася на обговорення, проте це все відбувалося "абсолютно в рамках нормальної робочої дискусії" без зривів і скандалів.

"Обговорення, природно, були, але ніякого конфлікту з президентом України я не маю. Дійсно, ці всі розмови не проходять гладко, але вони відбуваються абсолютно в рамках нормальної робочої дискусії. І такого, що "ах, вони посварилися та один в одного кинули склянку води", такого немає. Склянка води лише для одного. Бажано тепер, щоб ця вода була свята", – резюмував Аваков.

Варто зазначити, раніше в деяких українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що Порошенко й Аваков "посварилися" нібито через те, що правоохоронці допустили встановлення наметів біля парламенту.

Другие новости