ПоддержатьУкраїнська

Стали відомі три найбільших міста по захворюваності на коронавірус

StopCor
StopCor

StopCor

Стали відомі три найбільших міста по захворюваності на коронавірус

Найбільше хворих на коронавірус було зафіксовано якраз у тих містах, де проводилися масові заходи. Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов сказав на брифінгу за результатами засідання уряду.

 Фото: CNN

"Ми робили аналіз сьогоднішньої статистики і виявили, що три найбільших міста по захворюваності - це Харків, Одеса та Київ. Фактично, це міста, у яких проводилися масові заходи. Я знаю, що Національна поліція порушила справи по Одесі. За сьогодні в Дніпропетровській області і в місті Дніпро 12 померлих за день, при тому, що декілька сотень захворілих", - сказав Немчінов, передає "Укрінформ".

За його словами, якщо поліція доведе, що ці заходи були проведені із порушенням карантинних вимог, за це організатори понесуть відповідальність.

"Якщо буде доведено, що люди померли внаслідок того, що вони брали участь у масових заходах, які не були встановленим порядком дозволені, відповідно до карантинної зони, то організатори таких заходів будуть притягнені до кримінальної відповідальності", - сказав урядовець.

Як повідомляв "Укрінформ", після концерту співачки Олі Полякової, що відбувся в Новобаварському районі Харкова у суботу, слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення вимог карантину.

Раніше правоохоронці також відкрили кримінальне провадження за фактом порушення карантину в Одесі та Дніпрі під час святкування дня міста.

В Україні протягом минулої доби виявлено 5804 випадки зараження коронавірусом, загальна їх кількість становить 250 538.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кабмін не планує введення надзвичайного стану через ситуацію з коронавірусом.

Другие новости