ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, до якої країни поїдуть вчитися нардепи від "Слуги народу"

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, до якої країни поїдуть вчитися нардепи від 'Слуги народу'

Народні депутати фракції "Слуга народу" поїдуть на навчання в США у вільний від роботи у Верховній Раді час. Повідомив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

За словами Корнієнка, вчитися зможуть депутати з усіх парламентських сил, але оскільки фракція "Слуга народу" найбільша, то, згідно із квотним принципом, у групі буде більше депутатів президентської партії.

"Не тільки наші – з усього парламенту. Є така програма, вона давно існує... Це такі навчально-ознайомчі програми. Вони пропонують три-п'ять днів провести в Конгресі США, ще пару днів – ближче до місцевого самоврядування ...

Тут питання графіка! Ми зараз ставимо у пріоритет відвідування Ради, комітетів і виконання пов'язаних із цим завдань, тобто все інше – у вільний від роботи час. Це знову ж таки, якщо він буде.

Наскільки я пам'ятаю, у березні тільки перша група поїде, якщо ми по датах із ними зійдемося. Тому що відпускати десять депутатів у важливий пленарний тиждень теж ніхто не буде", - заявив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Другие новости