ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо про кількість учасників груп смерті в Україні

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо про кількість учасників груп смерті в Україні

За даними Нацполіції, кількість учасників груп смерті в Україні сягає 34970 чоловік. 102 суїцидальні групи правоохоронцями були заблоковані.

Про це повідомляють в Головному слідчому управлінні Нацполіції.

Тринадцять тисяч українських дітей у віці від дванадцяти до шістнадцяти років зареєструвалися в соціальних групах "Синій кит", "Море китів", "Тихий дім", "Розбуди мене о 4:20", які, як відомо, підштовхують малолітніх учасників до зведення рахунків з життям, інформують правоохоронці.

Всього таких груп виявилося 434, 102 з них вже заблоковані. На території України в цих групах брали участь 34970 чоловік.

Нещодавно начальник Київського управління кіберполіції Сергій Кропива поінформував, що працівники кіберполіції виявили близько двохсот таких груп. За його словами, щороку до них надходить приблизно сімдесят звернень про зникнення дітей, і в п'ятнадцяти-двадцяти відсотках випадків дійсно підтверджується залученість дітей в суїцидальні групи в соцмережах. Також він додав, що під такі групи також маскуються шахраї, які намагаються впливати на своїх учасників у корисливих.

Нагадаємо, поліція відпустила на свободу адміністраторів так званих груп смерті в соціальних мережах, які були затримані 24 лютого в Києві.

Другие новости