ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, скільки українців вважають Росію агресором

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, скільки українців вважають Росію агресором

Стало відомо, як змінилися настрої українців щодо ситуації на Донбасі. Так, більшість жителів України вважають, що Росія є агресором. Також побільшало людей, які бажають мирного вирішення конфлікту на сході країни.

Новину передає "Преса України".

З’явилися результати соціологічного дослідження, яке спільно провели Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), "Центр Разумкова" та Соціологічна група "Рейтинг". Так, стало відомо, скільки українців вважають Росію країною агресоркою.

Як виявилось, таких 63%. Ще 22% респондентів не вважають Росію агресором, а 15% не змогли дати відповідь. Експерти зазначають, що найбільше людей, які не вважають, що сусідня держава чинить агресію проти України, утримались від відповіді, знаходяться на Півдні, Сході та безпосередньо на Донбасі.

Також зазначається, що за останній місяць у людей значно змінились настрої щодо питання вирішення конфлікту на Донбасі. Так, побільшало людей, які виступають за мирне урегулювання питання.

Соціологи відзначили, що 31% опитаних виступив за припинення військових дій і визнання територій, де орудують російські найманці, тимчасово окупованими. Ще 27% заявили, що таким територіям необхідно надати федеральний статус в складі України. 8% опитаних виступили за відділення цих територій від України. Ще 17% не визначилися з приводу цього питання.

Опитування проходило серед повнолітніх в період з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року. Жителі Криму та окупованих частин Донецької й Луганської областей не брали участь в опитуванні.

Другие новости