ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо за що звільнили трьох поліцейських у Каховці

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо за що звільнили трьох поліцейських у Каховці

У Каховці Херсонської області трьох працівників відсторонили від займаної посади, трьох - звільнили з органів внутрішніх справ, ще до трьох співробітників застосовано дисциплінарне стягнення. Все через неналежне розслідування вбивства, яке сталося в новорічну ніч.

Начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін повідомив, що проводиться службове розслідування, а відносно поліцейських застосовані "найсуворіші дисциплінарні стягнення".

"Зокрема, відносно керівництва Каховського відділу поліції застосовано дисциплінарне стягнення – звільнення з займаної посади. Відносно чергового відділу та відповідального від керівництва, які перебували у добовому наряді в день вбивства, а також відносно слідчого, у провадженні якого знаходилося провадження щодо вбивства чоловіка, застосоване дисциплінарне стягнення у вигляді неповної службової відповідності займаній посаді. Членів слідчо-оперативної групи, а саме слідчого та оперуповноваженого карного розшуку, які перебували на виклику про вбивство чоловіка, звільнено з органів внутрішніх справ України", - йдеться у повідомленні поліції Херсонської області.

Зазначається, що старший інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Каховського відділу поліції , який на момент злочину перебував у компанії підозрюваного, також звільнений з органів внутрішніх справ України. За результатами службового розслідування відносно останнього матеріали направлені в Державне бюро розслідувань.

Нагадаємо, в новорічну ніч в місті Каховка, що на Херсонщині, вбили 26-річного хлопця. Його близькі підозрюютьполіцію в розслідуванні злочину неналежним чином.

Другие новости