ПоддержатьУкраїнська

"Стоп Корупції" контролював чиновників марганця під час конкурсу з відбору фірми з вивозу міського сміття

StopCor
StopCor

StopCor

'Стоп Корупції' контролював чиновників марганця під час конкурсу з відбору фірми з вивозу міського сміття

Активісти "Стоп корупції" слідували за прозорістю та чесністю конкурсу "Щодо надання житлово-комунальних послуг з вивозу побутових відходів", який проводили у Марганецькій міській раді.

Подробиці конкурсу повідомив журналіст проекту Володимир Садиков.

"Представники проекту контролювали увесь процес і вимагали від членів конкурсної комісії дотримуватись закону. Цього ж від посадовців хотіли і небайдужі політики та місцеві жителі", зазначив журналіст.

Нагадаємо, у січні 2016 року конкурс на вивезення відходів виграла фірма з уставним капіталом у 1500 гривень. На балансі підприємства не було спецтранспорту та необхідного штату персоналу для якісного виконання послуг.

Тоді, нагадують активісти, місцеві депутати намагались достукатись до міського голови, однак у результаті все скінчилось сміттєвим колапсом.

Жителі Марганця почали звертатись у суди та поширювати інформацію про патову ситуацію у місті серед ЗМІ.

Так у травні, під час зйомок розслідування про місцеву сміттєву мафію, у якій фігурує місцевий депутат Олександр Бондаренко та його брат-бізнесмен Віталій, останній накинувся на журналістку "СтопКору" Лілію Ткачук та пошкодив відеокамеру.

У серпні під час засідання земельної комісії у виконкомі Марганця, депутат від ВО "Батьківщина" Олександр Бондаренко погрожував журналістові "Стоп корупції" Володимиру Садикову. Після цього інциденту депутат перестрів журналіста разом із дружиною та дочкою у середмісті та погрожував фізичною розправою.

За розслідування у сфері землі та діяльності сміттєвої мафії поплатився і голова Марганецького осередку "Стоп корупції" Сергій Хникін, якому підпалили гараж та вщент спалили автівку.

Другие новости