ПоддержатьУкраїнська

Стоп львівському сміттю на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

Стоп львівському сміттю на Київщині

Команда «СтопКору» зупинила вивезення львівського сміття в Бориспільський район Київської області. Ще наприкінці минулого року активісти влаштовували суботник з прибирання львівського сміття у лісі поруч з селом Гнідин. А вже через декілька місяців вивезення твердих побутових відходів зі Львова на Київщину зафіксували знову. Цього разу уже на незаконне сміттєзвалище в селі Проліски.

До громадської організації «Стоп Корупції» звернулись мешканці Бориспільського району з проблемою засмічення території відходами, тож активісти виїхали на нічний рейд і протягом 15-ти годин зупиняли фури.

Представники «СтопКору» зупинили вісім вантажівок з львівським сміттям, перекриваючи в’їзд на територію звалища. Протягом рейду зі стопкорівцями чергувала патрульна поліція Бориспільського району. А після подання заяви за фактом правопорушень правоохоронні органи супроводжували машини зі сміттям для повернення вантажівок до міста, звідки ті прибули.

Наразі стихійні сміттєзвалища – одна з найбільших екологічних проблем України, але, на жаль, зусиль одних лише активістів, журналістів, екологів недостатньо для вирішення питання.

Деталі нічного рейду – у відеоматеріалі. 

https://youtu.be/tuSykKoqx08

Другие новости