ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався, як рейдери на Кіровоградщині через суди змушують пайовиків продовжувати договори оренди землі

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався, як рейдери на Кіровоградщині через суди змушують пайовиків продовжувати договори оренди землі

На Кіровоградщині власників земельних паїв залякують та через Апеляційний суд області змушують повторно укладати договори оренди наділів. Людям не залишають права вибору, а фактично перетворюють на кріпаків.

Рейдери діють у змові з суддями, які виносять вигідні для них рішення. Про це активістам "Стоп корупції" стало відомо від місцевих жителів. Представники проекту розібрались, як бізнесмени реалізовують схему захоплення землі.

  • Компанія-рейдер залякує пайовиків та фермерів з метою змусити їх повернути паї в оренду.
  • Рейдер так прописує договори, що перетворює пайовиків на кріпаків, які ніколи не матимуть альтернативи, навіть якщо умови співпраці з рейдером їх не влаштовують.
  • Компанія-рейдер звертається до суду з метою повернути пайовиків.
  • За хабар судді виносять рішення розірвати чинні договори оренди та поновити співпрацю с компанією-рейдером.
  • Рейдер отримує землю пайовиків, судді – гроші, а селян позбавляють альтернативи та права розпоряджатися паями!", – розповіли деталі активісти "Стоп корупції".

Наразі активісти "Стоп корупції" слідкують за розглядом справ пайовиків у Апеляційному суді Кіровоградщини.

"Ми забезпечуємо присутність активістів та журналістів "Стоп корупції" під час судових засідань, готуємо звернення до МВС, ГПУ, народних депутатів з вимогою розібратися в ситуації, яка склалась на Кіровоградщині", – додали представники "Стоп корупції".

Активісти уже передали колективне звернення через масштабне рейдерство до Апеляційного суду Кіровоградщини та Вищої ради правосуддя у Києві.

Другие новости