ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" перевірив, як у Кременчуці "борються" з нелегальними газовими заправками

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' перевірив, як у Кременчуці 'борються' з нелегальними газовими заправками

Активісти «Стоп корупції» перевірили, як міська влада Кременчука бореться із незаконними газовими заправками у місті.

Так, одна з ПАГЗ, яку представники проекту зафіксували на низці порушень, продовжує функціонувати.

''СтопКор'' перевірив, як у Кременчуці ''борються'' з нелегальними газовими заправками

«Коли ми були в Кременчуці, заїхали на територію АТП15307, щоб побачити, чи працює заправка! Як виявилося, ПАГЗ працює безперешкодно!

З порушеннями з боку нецільового використання землі, з порушеннями прав споживачів – на точці немає лічильників, на яких би автовласники бачили кількість заправленого газу. Зокрема, з цього приводу ми звертались до Головного управління Держпродспоживслужби й у відомстві винесли відповідний був припис про усунення таких порушень, але його не виконали. Ми викликали на місце поліцію і зафіксували цей факт у заяві та поясненнях. А міська влада натомість на це закриває очі та дає нам відписки! Тому в нас є всі підстави вважати, що міська влада покриває порушників», – розповіли у «Стоп корупції».

Нагадаємо, у квітні активісти «Стоп корупції» звернулись до Держпраці через діяльність небезпечної заправки у Кременчуці. Працівники установи ігнорували представників проекту. У результати активісти пройшли усередину і передали документи та фото докази роботи нелегальної АГЗС. Подробиці нагадала журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

«Ці заправки є об'єктом підвищеної небезпеки, а у Держпраці видають дозволи на розміщення об'єктів підвищеної небезпеки. Цей КамАЗ з балонами їздить по місту і заправляє автомобілі. У відомстві нас ігнорували. Потім ми прорвались всередину, на нас викликали поліцію і СОГ. Ми прес-службі передали всі копії документів і фото доказ роботи заправки», – розповіла журналістка.

Нагадаємо, у лютому цього року активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу викрили незаконну газову заправку у Кременчуці. Представники проекту зафіксували цілу низку порушень у роботі точки та добились відкриття кримінального провадження проти бізнесменів.

''СтопКор'' перевірив, як у Кременчуці ''борються'' з нелегальними газовими заправками

Подробиці нагадав активіст проекту Роман Литвин.

«Після того, як нами було встановлено наявність даної АГЗП, ми зробили контрольну закупку і встановили, що діяльність здійснює ТОВ «ЕСКАНДА» та виявили ряд порушень:

1. Газ метан продають посеред міста, а використання обладнання, яке не перевірене належним чином та не має належних документів, дуже небезпечно;

1. Нехтують правилами техніки безпеки;

2. Продають продукцію, яка є небезпечною та не відповідає нормативно правовим актам;

3. Частина обладнання не має дозвільних документів з держохоронпраці;

4. Газ не має сертифікатів якості;

5. Немає документів, які б вказували на походження газу, а тому можна вважати, що він є контрафактним;

6. Немає обчислювального обладнання, на якому кожен покупець міг би бачити кількість купленого газу, а касири невідомо яким чином вираховують кількість, тому кожен споживач може бути ошуканим!»

''СтопКор'' перевірив, як у Кременчуці ''борються'' з нелегальними газовими заправками

«АГЗС здійснює діяльність на території АТП 15307. Хоча, по суті місце реєстрації й місце здійснення діяльності та всі наявні дозволи видані на місто Ромни Сумської області. Про що можна переконатися в чеку! Купляли в Кременчуці, а чек дали місто Ромни», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Активісти «Стоп корупції» викликали на місце СОГ та написали заяву за усіма фактами порушень. У результаті було відкрите кримінальне провадження за ст. 272 ККУ.

Другие новости