ПоддержатьУкраїнська

Жорстка посадка рейсу з Анталії в Жулянах 14 червня: "У нас всіх перед очима була смерть", – кадри

StopCor
StopCor

StopCor

Жорстка посадка рейсу з Анталії в Жулянах 14 червня: 'У нас всіх перед очима була смерть', – кадри

Очевидці розповіли, який жах відбувався під час аварійної посадки і евакуації рейсу 4406 Анталія - ​​Київ вчора ввечері в аеропорту Сікорського (Жуляни) і як їм ніхто не допомагав.

14 червня о 20:40 літак авіакомпанії Bravo, рейс 4406 Анталія - ​​Київ UR-CPR, при приземленні викотився за злітно-посадкову смугу. На борту знаходилося 169 пасажирів, в результаті інциденту ніхто не постраждав. Всі пасажири були евакуйовані та знаходяться в терміналі в залі прильоту, сухо і бадьоро повідомила прес-служба авіакомпанії "Браво" у себе на сторінці Facebook.

Однак пасажири рейсу і очевидці аварії розповідають, що все було не так оптимістично, передає "Діалог.UA".

Жорстка посадка рейсу з Анталії в Жулянах 14 червня: ''У нас всіх перед очима була смерть'', – кадри

Перелякана пасажирка рейсу Юлія розповідає, що їм ніхто не допомагав з евакуацією, вони самі вбивали аварійні двері літака, причому частина з них не працювала. У салоні після жорсткої посадки творилася паніка. Коли сідали, то люди бачили, що горить крило і відвалилися шасі, літак явно заносило, він викотився за межі посадкової смуги. З вибитих аварійних люків довелося вистрибувати всім, в тому числі вагітним і дітям. Всі кричали від жаху. Ніяких аварійних служб, приїхали тільки пожежники. Люди під зливою чекали автобуса до будівлі аеропорту.

У самому аеропорту ніхто їм після прибуття не надавав допомоги, навіть елементарної валер'янки не дали. Всі посилалися на свою некомпетентність. Води постраждалим дали тільки через дві години. Водночас почали, нарешті, видавати багаж і так само, тільки через дві години (!), в Жуляни приїхала швидка, поміряла тиск і поїхала, каже Юлія.

https://youtu.be/YHR2gjSEEi8

"Це було настільки страшно, що ми всі бачили вже свою смерть перед очима. У всіх перед очима була смерть", – розповідає очевидиця. Ні працівники аеропорту, ні авіакомпанія, ні ДСНС поки не прокоментували детально ситуацію.

Пасажирів нещасливого рейсу особливо образив бадьорий тон і брехня в висловлюваннях прес-служби "Браво", яку вони побачили в Інтернеті, поки чекали багаж і швидку. На фото і відео з соцмереж з місця аварії, хоча їх і видали, видно, що люди дійсно самостійно евакуювалися з літака, а сам він лежить практично на землі без шасі, уткнувшись крилом в землю.

Жорстка посадка рейсу з Анталії в Жулянах 14 червня: ''У нас всіх перед очима була смерть'', – кадри

Другие новости