ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" пікетує Апеляційний суд Кіровоградщини через справу про земельне рейдерство

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' пікетує Апеляційний суд Кіровоградщини через справу про земельне рейдерство

Апеляційний суд Кіровоградщини виносить рішення про поновлення договорів оренди земельних паїв попри волю власників та фактично змушує селян продовжувати співпрацю з компанією "Агроконтракт-Н". Про це активістів "Стоп корупції" повідомили місцеві жителі. 

''СтопКор'' пікетує Апеляційний суд Кіровоградщини через справу про земельне рейдерство

Представники проекту провели імпровізовану акцію протесту під судом із суддями-маріонетками та Фемідою із зав'язаними очима.

"Земельні паї надані селянам разом з Конституційним правом розпоряджатися ними. А отже, ніхто не має права змушувати пайовиків віддавати в оренду паї всупереч їхній волі. Натомість Апеляційний суд Кіровоградщини взяв на себе право вирішувати за власників, хто має право обробляти їхню землю!

''СтопКор'' пікетує Апеляційний суд Кіровоградщини через справу про земельне рейдерство

За три роки після розірвання договору з компанією "Агроконтракт-Н" суд змушує поновити співпрацю всупереч волі пайовиків! Що це? Хто надав суду право розпоряджатися власністю селян?

Є всі підстави вважати, що судді Апеляційного суду Кіровоградщини діяли не в інтересах Закону, а в інтересах "Агроконтракт-Н". По суті, через суд реалізовано схему рейдерства", – розповіли деталі справи активісти "Стоп корупції".

''СтопКор'' пікетує Апеляційний суд Кіровоградщини через справу про земельне рейдерство

Команда проекту вийшла на захист права вибору пайовиків та забезпечила присутність правозахисників "Стоп корупції" у судових засіданнях по цій справі.

"Одночасно з акцією протесту під Апеляційним судом Кіровоградщини "Стоп корупції" проводить протести під Вищою Радою Правосуддя та Вищою кваліфікаційною комісією суддів з вимогою покарати суддів, які реалізують схеми рейдерства!", – зазначили активісти проекту.

Другие новости