ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" побачив, чим для столичного крематорію закінчилася перевірка з Київради

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' побачив, чим для столичного крематорію закінчилася перевірка з Київради

Робоча група у складі депутатів Київради перевіряла стан приміщень, розвиток територій, опитувала працівників та зробила виїмку документації. Свідками цього стали журналісти та активісти «Стоп корупції», які проводили мітинг проти корупції в роботі очільника підприємства Ігоря Дашукова.

Журналісти та активісти «Стоп корупції» приїхали до Київського крематорію провести мітинг та донести до громадян України інформацію про корупційну діяльність директора Київського крематорію Ігоря Дашукова.

Ми зафільмували, як до крематорію приїхала робоча група при комісії «ЖКХ Київради», яка була створена після численних скарг громадян на корупцію в Київському крематорії.

Ігор Дашуков, побачивши нас, дуже злякався, але він нічого не міг вдіяти з тим що, ми все фільмували. Коли ми підійшли до тунелю, звідки труни відправляються з траурної зали у пічку, він дав команду заблокувати вхід і не давати нам пройти. Журналістам довелося застосувати силу, бо ми розуміли, що він щось приховує, ми виявили, що будівля знаходиться у жахливому аварійному стані, тому в будь-який момент може обвалитися на працівників.

Зі свого боку члени робочої групи дуже сильно обурювались тим, що відбувається в крематорії та вимагали пояснень від корупціонера Дашукова, але він не дав конкретної відповіді на жодне із запитань.

Попри очевидно аварійний стан будівлі, працівники крематорію та директор Ігор Дашуков намагались виправдовуватися та наполягати на тому, що в них не вистачає коштів, коли в самого Дашукова маєток за мільйони гривень», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Журналісти проекту вимагають звільнення та кримінальної відповідальності для корупціонера Ігоря Дашукова.

https://youtu.be/dpci1oN3B-M

Другие новости