ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" продовжує розслідувати ситуацію щодо забудови на Осокорках

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' продовжує розслідувати ситуацію щодо забудови на Осокорках

Мітинги, скандали, побиття робітників – вже третій місяць поспіль ці події супроводжують будівництво нової електропідстанції на Осокорках. Про конфлікт навколо даної ситуації «СтопКор» вже розповідав у минулих випусках. Нещодавно представники громадської організації «Екопарк Осокорки» провели чергову акцію протесту проти  акціонерного товариства «Аркада». Проте пояснити мету зібрання чомусь не захотіли.

Того ж дня команда «Стоп Корупції» зафіксувала  роботу бульдозера в районі озера Тягле, де проходять комунікації, що ведуть до Бортницької станції аерації, а будь-яке пошкодження труб може призвести до катастрофічних наслідків.

В ході розмови з робітниками знімальна група «СтопКору» дізналась, що бульдозер не має відношення до будь-яких будівництв, а замовником робіт є приватна особа, що прокладає дорогу до своєї ділянки. До відділу благоустрою Дарницької РДА жодних відповідних дозвільних документів не надходило. Тож на власника бульдозера буде складено протокол щодо порушення благоустрою та накладено штраф у сумі 1700 грн. 

''СтопКор'' продовжує розслідувати ситуацію щодо забудови на Осокорках

Варто підкреслити, що активісти «Екопарк Осокорки» неодноразово заявляли: мовляв, хочемо зберегти на цій ділянці зону відпочинку для місцевих мешканців. Проте чомусь ніхто з них не протестував проти бульдозера, який знищував все живе на своєму шляху. Ба більше – навіть коли активістам надали всі документи, що зведення споруди – законне, а територію разом з озером навпаки розчистять – вони все одно подали два позови до суду, аби будівництво визнали нелегальним. При цьому наполягають: буцімто представляють інтереси тутешніх мешканців, та у них, як виявилося – інша точка зору.

Неоднозначною особою у цій ситуації є й адвокат громадської організації – Олексій Петренко. Адже це саме він тривалий час захищав інтереси сумнозвісного пана Войцеховського – найскандальнішого забудовника Києва, більшість об’єктів якого недобудовані або зведені з порушеннями. Окрім цього, його звинувачують у захопленні земельних ділянок в Києві, самовільному будівництві та привласненні коштів інвесторів.

Тож як бачимо – забагато збігів навколо цієї ситуації. І відкритим залишається питання: чиї ж інтереси насправді представляють ці люди? Тим часом команда «СтопКору» продовжує стежити за подіями. Подробиці конфлікту у відеосюжеті. 

https://youtu.be/o2tGKKkQBAg

Другие новости