ПоддержатьУкраїнська

Голова НАЗК Мангул отримав у подарунок футболку "Стоп корупції"

StopCor
StopCor

StopCor

Голова НАЗК Мангул отримав у подарунок футболку 'Стоп корупції'

Координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала подарував фірмову футболку з логотипом «Стоп корупції» голові НАЗК Олександру Мангулу. Про це журналіст написав у своєму Фейсбуці.

«Поговорив з головою НАЗК Олександром Мангулом про футбол. Вчора він вболівав за Бельгію. Сьогодні буде за Англію. Подарував Олександру Анатолійовичу футболку команди «СтопКору». Бо ми разом вболіваємо за боротьбу з корупцією. Не оминули увагою і український футбол. На жаль, корупції і в ньому вистачає. Голова ФФУ Андрій Павелко – клієнт НАЗК. По ньому наразі проходить детальна перевірка. А ще є протоколи про конфлікт інтересів, які за тиждень мають бути скеровані до суду.

Голова НАЗК Мангул отримав у подарунок футболку ''Стоп корупції''

Зібрані матеріали свідчать про прийняття рішень Павелком в стані реального конфлікту інтересів. Під час засідань комітету з питань бюджету та пленарних засідань ВРУ. А також порушення ним обмежень щодо сумісництва статусу народного депутата України у зв’язку з перебуванням на посаді члена Ради директорів Компанії UEFA Events SA, яка є прибутковою організацією. Оборудками в ФФУ вже також займається НАБУ. Це мені особисто підтвердив Артем Ситник.

Такого немає ніде в Європі, щоб голова футбольної федерації був ще й топ-чиновником. Та впливав на розподіл мільйонів на підконтрольні йому структури. Про все це вже загально відомо завдяки журналістським розслідуванням. Зокрема, багато зусиль доклав мій колега Костянтин  Андріюк. Павелко має визначитись, хто він – депутат чи спортивний функціонер. Сидіти на двох стільцях незручно і небезпечно. Можна впасти. Всім гарного футболу ввечері. Раптом що – я вболіватиму за Хорватію», – зазначив журналіст та координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

Другие новости