ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" слідкує за апеляцією у справі атовця, який вступився за журналістів під час нападу в Обухові

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' слідкує за апеляцією у справі атовця, який вступився за журналістів під час нападу в Обухові

Апеляційний суд Київської області проводить розгляд апеляційної скарги на рішення Обухівського райсуду, який посадив учасника АТО Павла Павлова під цілодобовий домашній арешт. Такий запобіжний захід захиснику України призначили після того, як він заступився за знімальну групу «СтопКору» під час нападу тітушок в Обухові. За справою у залі суду слідкують активісти «Стоп корупції». 

''СтопКор'' слідкує за апеляцією у справі атовця, який вступився за журналістів під час нападу в Обухові

Нагадаємо, 24 травня учасникові АТО, який в Обухові зробив попереджувальний постріл із нагородної зброї під час нападу на «СтопКор» тітушок, суд призначив цілодобовий домашній арешт. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції», які слідкували за судовим розглядом.

Додамо, що вранці учасника бойових дій на Сході України силою вивели з будівлі міськради працівники поліції та прокуратури. Правоохоронці вручили чоловікові підозру за статтею 296 (хуліганство). Про це повідомляють активісти «Стоп корупції», які стали свідками події.

«Учасника АТО Павла Павлова, який захищав права й гідність українського народу в Обухові під час нападу на журналістів, витягли з сесійної зали, куди попередньо він був запрошений. Тож не надавши чоловіку слова, його у супроводі правоохоронців повели в прокуратуру, щоб оголосити йому про підозру за ст. 296 «хуліганство», – розповідають деталі представники «СтопКору».

''СтопКор'' слідкує за апеляцією у справі атовця, який вступився за журналістів під час нападу в Обухові

Нагадаємо, 3 травня цього року учасник АТО, який став свідком нападу на активістів «Стоп корупції» з боку так званих тітушок в Обухові, зробив постріл з нагородної зброї. Активісти спільно з «Укртрансбезпекою» проводили перевірку роботи місцевих перевізників. У результаті на активістів накинулись агресивні молодики. Учасник АТО, щоб утихомирити натовп, дістав нагородну зброю і зробив постріл угору.

«На зупинці громадського транспорту виник конфлікт за участю перевізників. Щоб угамувати натовп, учасник АТО, який знаходився в салоні маршрутки, дістав нагородну зброю і зробив постріл угору», – йдеться в повідомленні поліції Київської області.

Згідно з інформацією, поліцейським довелося провести попереджувальний постріл з автомата, щоб обеззброїти чоловіка.

''СтопКор'' слідкує за апеляцією у справі атовця, який вступився за журналістів під час нападу в Обухові

Зазначимо, на активістів «Стоп корупції» напали представники ТОВ «Обухів транс». Інцидент стався під час спільної перевірки з «Укртрансбезпекою» роботи перевізників у місті. У результаті нападу правозахисник Юрій дістав удар в голову, у чоловіка гематома на скроні.

«Ми отримали серію звернень від учасників АТО, яких перевізники Обухова відмовляються возити на своїх маршрутах на пільгових умовах. Були випадки, коли бійців буквально викидали з маршруток. Ми разом із воїнами та представниками «Укртрансбезпеки» вирішили дізнатись, чому маршрутники відмовляють людям у їхніх законних правах. У результаті на нас налетіла група тітушок та  почала бити наших колег, трощити техніку й службову автівку», – розповіли активісти «Стоп корупції» деталі нападу.

''СтопКор'' слідкує за апеляцією у справі атовця, який вступився за журналістів під час нападу в Обухові

Другие новости