ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" слідкував за справедливістю суду у справі про вбивство на Вінниччині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' слідкував за справедливістю суду у справі про вбивство на Вінниччині

Активісти "Стоп корупції" слідкували за судовим процесом в Апеляційному суді Вінницької області у справі про вбивство з метою самооборони. Обвинуваченому Анатолію Гришко інкримінують ст. 121 ч. 2 Кримінального кодексу України. Прокуратура взяла паузу у слуханні для вивчення додаткових матеріалів у справі. Подробиці розповіли правозахисники проекту. 

''СтопКор'' слідкував за справедливістю суду у справі про вбивство на Вінниччині

"До нас звернувся Анатолій Гришко з проханням прослідкувати за незаангажованістю та справедливістю суду у ході розгляду та винесення вердикту у його справі. Чоловік фактично захищався від співмешканця своєї сусідки. Той з'ясовував із жінкою стосунки та наніс їй тілесні ушкодження. Закоханий вибив скло у вікні її будинку, поранивши жінку уламками. Бідолашна Людмила Стеценко прибігла до сусіда Анатолія Гришка по допомогу. У його вікнах саме горіло світло.

''СтопКор'' слідкував за справедливістю суду у справі про вбивство на Вінниччині

Щойно нападник з'явився у будинку Анатолія, як почав виламувати двері, кидатись на чоловіка чи то з ножем, чи з іншим гострим предметом. Знаряддя має встановити слідство. Чоловік змушений був заступитись за жінку та захищати свою безпеку і життя, і завдав йому ударів палицею, першим, що трапилась йому на очі.

''СтопКор'' слідкував за справедливістю суду у справі про вбивство на Вінниччині

Нападника доправили до лікарні, де наступного дня він помер. При цьому незрозумілою залишається причина смерті. У висновку лікарів до летальних наслідків нібито призвели поранення. Та за твердженнями потерпілої, нападник був напідпитку, при цьому медики алкоголю в крові не виявили. На нашу думку, це був самозахист. Але крапку у цій історії мають поставити лише компетентні органи.

Анатолій Гришко уже п'ять місяців перебував під домашній арештом, нині він на свободі та відстоює свої права у суді. Ми будемо слідкувати за перебігом цієї справи, аби служителі Феміди розібрались у всій обставинах цієї справи та винесли справедливе, а не комусь вигідне чи проплачене рішення", – розповіли правозахисники "Стоп корупції".

Другие новости