ПоддержатьУкраїнська

У Канаді розповіли про вимоги для введення безвізу українцям

StopCor
StopCor

StopCor

У Канаді розповіли про вимоги для введення безвізу українцям

Канада готова відкрити двері українським туристам. Однак для цього Україна повинна виконати ряд вимог. Стало відомо, яких саме.

Новину повідомляє "Преса України".

Міністр імміграції Канади Ахмед Хусен заявив, що його країна тісно співпрацює з Україною. Зокрема у питанні безвізового режиму для українських громадян. За його словами, сторони активно оцінюють ризики та переваги при введенні безвізу.

"Ми дійшли висновку, що Україна, як і будь-яка інша країна, повинна видавати безпечні документи для подорожі, ефективно контролювати кордони й добре співпрацювати із міжнародною спільнотою стосовно міграційних та безпекових питань", – зауважив міністр.

Ахмед Хусен особливо наголосив, що для Канади стосунки з Україною є важливими, однак останній необхідно зробити вищезгадані важливі кроки. Варто зазначити, що за перший квартал поточного року 34% українців, які хотіли відвідати Канаду, не отримали віз.

Як повідомлялось раніше, Канада зацікавлена у тому, щоб продавати у своїх супермаркетах українські продукти. Зокрема, соки, мед, олію, пиво та соуси.

Другие новости