ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" став свідком скандалу навколо конкурсу на роботу у дитсадку на Житомирщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' став свідком скандалу навколо конкурсу на роботу у дитсадку на Житомирщині

У селі Кишин на Житомирщині громада пішла на штурм міської ради через непрозорий конкурс на вакантні посади у місцевому дитячому садку. Людей спочатку запросили взяти участь у відборі на роботу, а потім набрали своїх кандидатів. Оскільки з працевлаштуванням в Олевській ОТГ напружена ситуація, громадяни вимагали чесного та прозорого конкурсу.

Подробиці скандалу розповіли активісти місцевого осередку "Стоп корупції", до яких звернулись обурені люди.

"Кожен день громаду Олевської ОТГ потрясають все нові корупційні скандали, пов'язані із закупівлями міської ради або кадровими призначеннями.

Представники ГО "Стоп корупції" вкотре зустрілися з жінками з громади села Кишин, які були готові "штурмувати" міську раду. Їх обуренню не було меж, коли влада спочатку оголосила конкурс на вакантні посади в дитячому садку, а потім цинічно обдурила, набравши туди "своїх людей" без конкурсу. У селах Олевської ОТГ гостро стоїть питання працевлаштування і на конкурс подали заяви понад 200 осіб. У підсумку, люди Обурені самоуправством нового директора, вони прийшли до мера, де їх запевнили що чесний і прозорий конкурс пройде 15 листопада 2017.

Досі влада Олевської ОТГ та новий директор дитячого садка тримають в секреті, скільки людей планується набрати в штат дитячого садка.

14 листопада людей повідомили, що конкурсу не буде і його перенесуть на 30 листопада.

У середу, 15 листопада, жінки громади села Кишин знову звернулися до представників ГО "Стоп корупції" з проханням надати їм юридичну підтримку у вирішенні цієї локальної проблеми. Основною вимогою людей є проведення громадських слухань щодо дитячого садка та проведення прозорого конкурсу на посаду директора дитячого садка й інші вакантні посади. У підсумку, після зустрічі всіх людей, які подали заяви, стали обдзвонювати і запрошувати на відкритий конкурс, який планують провести в четвер 16.11.2017. Сподіваємося, що все пройде добре.

Проблема з дитячим садком в селі Кишин начебто локальна, але подібні скандали, пов'язані з самоуправством чиновників Олевської ОТГ, спливають кожен день і ситуація в регіоні на межі соціального вибуху", – розповіли представники місцевого осередку "Стоп корупції".

Другие новости