ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" виїхав на Херсонщину через блокування роботи "Каховка Протеїн Агро"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' виїхав на Херсонщину через блокування роботи 'Каховка Протеїн Агро'

150 працівників «Каховка Протеїн Агро» залишились без роботи через блокування діяльності підприємства з боку рейдерів. Про це «СтопКору» стало відомо від колективу компанії. Активісти та журналісти проекту виїхали до Нової Каховки, щоб на місці розібратись у ситуації та дізнатись, хто стоїть за спробою захоплення підприємства з переробки сої.

''СтопКор'' виїхав на Херсонщину через блокування роботи ''Каховка Протеїн Агро''

«Потужний комплекс «Каховка Протеїн Агро» входив до ТОП-10 українських підприємств з переробки сої. Стабільно сплачувались податки у бюджет та зарплатня співробітникам. Утім, вже кілька тижнів 150  працівників залишаються без роботи. Діяльність комплексу заблоковано невідомими зі зброєю.

Люди втомились від нескінченних розбірок навколо підприємства. У ЗМІ повідомлялось: за спробами рейдерського захоплення підприємства стоять одіозні брати Сегалі – колишні власники підприємства, які кілька років переховувались за кордоном. Їх вважають винуватцями розкрадання банку «НАДРА».

Суд 25.05.2018 виніс ухвалу про забезпечення позову: заборонив перешкоджати у користуванні майном комплексу законним власникам. Однак Новокаховський  відділ ДВС відмовився відкривати виконавче провадження, як того вимагав суд.

''СтопКор'' виїхав на Херсонщину через блокування роботи ''Каховка Протеїн Агро''
''СтопКор'' виїхав на Херсонщину через блокування роботи ''Каховка Протеїн Агро''

За інформацією інсайдерів, до блокування роботи підприємства призвела корупція. Зокрема, йдеться про втручання прокурора області Віталія Тригубенка та голови Господарського суду Херсонської області Павла Пригузи», – повідомляють активісти «Стоп корупції».

Другие новости