ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" взяв участь у прес-конференції щодо свавілля у Марганці

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' взяв участь у прес-конференції щодо свавілля у Марганці

Журналісти «Стоп Корупції» продовжують стежити за подіями у місті Марганець на Дніпропетровщині. Місцеві активісти приїхали до Києва, аби розповісти про свавілля і беззаконня у рідному місті. Учасники брифінгу повідомили про конкретні випадки розправи з активістами. Одна зі спікерів – колишня директорка звиайної школи у Марганці. Наталію Куржанову звільнили тільки через те, що вона провела у школі конкурс дитячих малюнків "Стоп корупції", причому зробили це просто під час відпустки.

Директором школи Наталія Іванівна працювала 15 років і весь цей час намагалась перетворити звичайну школу невеликого містечка на заклад із європейською якістю освіти. Поза шкільними стінами Наталя займає активну громадянську позицію, бере участь у заходах на підтримку воїнів АТО та виступає проти корупційних схем місцевих чиновників.

І ось замість того, щоб підтримати талановитого вчителя та організатора, міська влада Марганця, яку очолюють представники нинішнього Опоблоку, а у минулому Партії регіонів, починає її цькування. А згодом й взагалі звільняє з посади, якій заслужений педагог присвятила своє життя. 

''СтопКор'' взяв участь у прес-конференції щодо свавілля у Марганці

Процес звільнення Наталії Куржанової відбувся із грубим порушенням трудового законодавства – її звільнили під час відпустки. У результаті штучно створеної судової тяганини, яка відбувалась з численними порушеннями, 18 травня суддя Марганецького суду відмовилась відновити пані Наталю на посаді.

Уся ця сумна історія ще раз демонструє, що талановиті професіонали в освіті у наші часи навіть не те, що недооцінені – складається вражаення, що вони взагалі нікому не потрібні. У той час, коли рівень освіти впав до критичної межі і це ні для кого не таємниця – людина, яка присвятила усе своє життя педагогічній справі й, головне, досягла на цьому поприщі неабияких успіхів, опиняється поза лаштунками освітнього процесу, але це нікого не хвилює. Складається враження, що країні не потрібні свої власні Ілони Маски, Стіви Джобси та Марки Цукерберги.

Народний депутат Ірина Суслова зібрала десятки підписів від парламентарів на підтримку незаконно звільненої директорки школи. Наразі готується депутатське звернення.  Зі своєї сторони «СтопКор» стежитиме за розвитком подій у Марганці та не залишиться осторонь, поки проблеми не будуть вирішені.

Деталі цієї справи – у відеосюжеті. 

https://youtu.be/29b27ypCNlY

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях