ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" взявся за надходження у бюджет з реклами у Святогірську на Донеччині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' взявся за надходження у бюджет з реклами у Святогірську на Донеччині

Активісти "Стоп корупції" продовжують досліджувати питання розміщення зовнішньої реклами в місті Святогірськ на Донеччині.

З цією метою представники осередку взяли участь у засіданні постійної бюджетної комісії Святогірської міської ради, де це питання було внесено до порядку денного. Подробиці повідомив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

"У ході обговорення з'ясувалось, що за розміщення реклами на території міста до місцевого бюджету в 2016 році надійшло всього 17 тис грн.

Стопкорівці з'ясували, чому сума замала і що потрібно зробити, щоб ці надходження збільшити.

Результат розгляду цього питання оптимістичний: створення Робочої групи для врегулювання питання розміщення зовнішньої реклами в місті Святогірськ. До складу цієї групи від представників громадськості увійшов і активісти святогірського осередку "Стоп корупції".

На етапі створення Робочої групи хочеться позитивно відзначити роботу всієї бюджетної комісії щодо залучення громадськості до процесу – долучайтесь!

Шановні земляки, ми тепер з вами "в темі". Наше завдання – щоб громада тепер була "у долі", зазначив голова святогірського представництва проекту Володимир Рибалкін.

Другие новости