ПоддержатьУкраїнська

Активісти "Стоп корупції" на Буковині відігнали на штрафмайданчик екскаватор піщаних браконьєрів

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'Стоп корупції' на Буковині відігнали на штрафмайданчик екскаватор піщаних браконьєрів

Активісти "Стоп корупції" з чернівецького осередку зафіксували техніку, яка навантажувала пісок на березі річки. Стопокорівці зупинили незаконну діяльність, при цьому водій екскаватора зняв держномер та втік з місця злочину.

Деталі повідомив активіст Валерій Аіріні.

"Ми прямували до лісу на кордоні, за нашою інформацією, там мала їхати контрабанда. Дорогою ми упіймали екскаватор, який завантажував у КамАЗ пісок. Ми звернули з дороги, а водій екскаватора заглушив двигун, зняв держномер та намагався утекти від нас через річку. Ми викликали на місце поліцію, одразу приїхала слідчо-оперативна група, проте забирати екскаватор не схотіли, мовляв, потрібен експерт. Поки очікували фахівця, ми рушили на кордон", – розповів активіст Валерій Аіріні.

Коли активісти повернулись на місце, щоб доправити машину на штрафмайданчик, з'ясували, що з трактора зняли деталі, необхідні для руху.

"При цьому копи підозріло посміхались і запитували, чи зможу я зрушити трактор. Нам вдалось усе поладнати та, як і планували, відвезти машину на штрафмайданчик", – додав активіст "Стоп корупції".

У процесі активісти встановили, що на тракторі також підрізали гідрошланг, який слугує для підйому ковша.

"Я зайшов в управління поліції, викликав усіх на перший поверх, провів моральну прочуханку, пригрозив віддати шланг на експертизу, а потім їх пошкодував і бачили б ви задоволені обличчя поліцейських, коли я повернув їм деталь", – розповів Валерій Аіріні.

Другие новости