ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" запропонував начальнику поліції Слов'янська створити Громадську раду при відомстві для боротьби з копами-вимагачами

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' запропонував начальнику поліції Слов'янська створити Громадську раду при відомстві для боротьби з копами-вимагачами

Представники святогірського осередку "Стоп корупції" запропонували начальнику поліції Слов'янська полковнику поліції Сергію Альошину створити при Слов'янському відділу поліції Громадську раду за участі громадських активістів для контролю за діяльністю поліції у сферах захисту від протиправних посягань  на життя, здоров'я, права та свободу громадян, для  запобігання корупційних діянь в роботі персоналу.

З такою пропозицією активісти виступили під час прес-конференції головного полісмена міста з питань реформування та організації роботи поліції з протидії правопорушенням.

"Звичайно, передусім нас цікавило питання про ганебний випадок вимагання хабара із застосуванням фізичного насильства співробітниками поліції, який відбувся напередодні  в місті Миколаївка Донецької області. Двох поліціянтів, яким пред'явлена підозра за ст.368 ККУ, Альошин пообіцяв відсторонити від виконання обов'язків вже наступного дня. Наразі цим питанням займається обласна прокуратура. Сподіваємося на справедливе розслідування.

Зі свого боку ми запропонували створити при Слов'янському відділу поліції Громадську раду за участі громадських активістів для контролю за діяльністю поліції у сферах захисту від протиправних посягань на життя, здоров'я, права та свободу громадян, для  запобігання корупційних дій в роботі персоналу.

Здається, є порозуміння з боку керівництва поліції щодо створення   Громадської ради, отож, є перспектива громадського контролю – будемо обговорювати", – розповів голова осередку "Стоп корупції" на Донеччині Володимир Рибалкін.

Другие новости